در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
به وبسایت شاقول : بانک اطلاعات صنعت ساختمان ، جامع ترین مرجع اطلاعات خدمات و محصولات وابسته به صنعت ساختمان خوش آمدید

شاقول مرجع ساخت و ساز ایران

شركت سپید گچ ساوه

شركت سپید گچ ساوه

آگهی رایگان
  • مصالح ساختمانی گچ ، سیمان، آهک ، شن و ماسه
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۰۵
  •    تهران تهران
  • تهران - بزرگراه رسالت - پل سیدخندان - خبابان شهیدکابلی (دبستان) - انتهای کوچه آریان محمودی - جنب بزرگراه صیاد شیرازی - شماره ٢٢ تلفن (١٠خط) ٨٨٤٦٢٢٣٣ - ٠٢١ و (٣٠ خط) ٨٤٠٦٦ - ٠٢١

شركت سپید گچ ساوه(سهامي خاص) در تاريخ 1361/03/24 در اداره ثبت شركت هاي تهران طي شماره 44769 به ثبت رسيد و از سال 1361 فعاليت خود را در منطقه غرق آباد ساوه به دليل وجود معادن غني و مرغوب سنگ گچ در زمينه توليد گچ ماشيني با ظرفيت 500 تن در روز آغاز کرد و توليدات خود را كه از كيفيت بالايي برخوردار بود بصورت فله و پاكتي در كيسه هاي 40 و 50 كيلوگرمي در نقاط مختلف كشور از جمله استان مركزي، استان كرمانشاه ، استان كردستان، استان همدان و مناطق جنوبي كشور توزيع نمود.

دورانديشي مديران ، كيفيت بالاي محصولات و زحمات پرسنل كوشاي اين مجموعه شرايط ايجاد بازار عرضه محصولات را در مناطق ديگر از جمله استان تهران و استان قزوين فراهم نمود.

رشد بازار ساخت و ساز و مسكن و تقاضاي بازار، شركت را بر آن داشت كه طي چند مرحله اقدام به افزايش ظرفيت و ايجاد تنوع در توليد محصولات خود نمايد.

    • در سال 1375 افزايش ظرفيت توليد از 500 تن به 1000 تن گچ ماشيني در روز
    • در سال 1380 افزايش ظرفيت توليد از 1000 تن به 2000 تن گچ ماشيني در روز

از آنجا كه صنعت توليد گچ ماشيني با آلودگي هاي زيست محيطي همراه است اين شركت در راستاي اهداف عاليه خود و حفظ منابع طبيعي و محيط زيست ، با صرف هزينه هاي شخصي و تلاش جمعي از متخصصين ايراني در سال 1380 اقدام به خريد يك دستگاه الكتروفيلتر با تكنولوژي لورگي(LORGE) آلمان نمود كه با اجراي اين پروژه ضمن كنترل آلودگي محيط زيست ، شركت سپيد گچ ساوه از طرف سازمان حفاظت محيط زيست بعنوان برگزيده صنعت سبز و از طرف اداره كل صنايع و معادن استان مركزي بعنوان واحد صنعتي نمونه سال برگزيده شد.

شركت سپيد گچ ساوه در حال حاضر با ظرفيت توليد بيش از 2500 تن انواع گچ و فرآورده هاي گچي به عنوان پيشرو در صنعت توليد گچ ماشيني و مصنوعات جانبي همواره بر آن بوده است كه با مطالعه و برخورداري از آخرين دستاوردهاي صنعتي كشورهاي پيشرفته جهان گامي در جهت پيشرفت اين صنعت در كشور بردارد.

از اين رو با استفاده از روش و تكنولوژي روز دنيا با احداث واحد MIXING PLANT در كارخانه سپيد گچ ساوه نسبت به توليد محصولات افزودني دار با پايه گچي مانند: گچ پاششي، گچ سيوا ، گچ ساتن(پرداخت نهايي) ، گچ روكش بتون(جيپتون) و ... و محصولات افزودني دار با پايه سيماني شامل: سيمان پاششي، چسب كاشي ، پودر بندكشي، بتون ترميمي و ... و كمك به آموزش عمومي مجريان ، كارگران و ... با استفاده از افراد مجرب و كارآزموده داخلي و خارجي راه گشاي توليد اين گروه محصولات در كشور گرديد.

شايان ذكر است اين محصولات هم اكنون در بازار داخلي و همچنين كشورهاي همسايه نظير كشور تركمنستان و كشورهاي آسياي ميانه عرضه مي گردند.

همچنين شركت در سال 1390 با نصب و راه اندازي 3 خط توليد از شركت گرلاخ آلمان توليد ديوارك هاي گچي با ضخامت 7 ، 8 و 10 سانتي متري را بصورت انبوه شروع و با كيفيت بالا به بازار عرضه نموده است. شركت سپيدگچ ساوه اميدوار است كه با ارايه محصولات با كيفيت و جديد و ايجاد اشتغال بيشتر در اين صنعت بتواند گامي موثر در جهت صنعت گچ و پيشرفت كشور عزيزمان بردارد.

 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان